සිංහල தமிழ் English
Medium_musthapha-f2d25ad146dfc3fec0a65446bd469a1c

ෆයිසර් මුස්තාෆා

පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී

Icon_slfreedomparty-4d010dc958944cb63951b283227ca902

එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධානය (එ.ජ.නි.ස ) සහ UPFA සන්ධාන සාමාජික, ජාතික ලැයිස්තුව තුලින්

0522223092/2301357

සාරාංශය

#59

සමස්ත ශ්‍රේණිය

#10

පක්ෂයේ ශේණිය

253

Times

නියෝජනය කළ වාර

13

Topics

නියෝජනය කළ විෂයන්

සම්බන්ධ වූ මාතෘකා

ක්‍රියාකාරකම්

Finance දායකත්ව ආකාර විෂය Page number
271-13 (2019-06-07) Adjournment Motion - Oral Contribution Page 68
271-3 (2019-05-07) Adjournment Motion - Oral Contribution Page 54
270-13 (2019-03-28) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 58
270-5 (2019-03-18) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 81
270-1 (2019-03-13) Bill / Regulation / Order /Resolution - Debate Oral Contribution Page 78
270-1 (2019-03-13) Point of Order- Technical/Procedural
Page 73
268-6 (2019-02-21) Adjournment Motion - Oral Contribution Page 87
267-8 (2019-01-25) Adjournment Motion - Oral Contribution Page 44
263-10 (2018-10-10) Oral Contribution Page 25
263-10 (2018-10-10) Question by Private Notice – Response Page 24

නවතම ක්‍රියාකාරකම් 50 පමණක් මෙහි පෙන්නුම් කර ඇත.


Biography

පුද්ගලික
උපන්දිනය: 1943-07-20
ස්ත්‍රී පුරුෂ භාවය: පුරුෂ
Profession: Lawyer
අධ්‍යාපන තොරතුරු
පාසැල: Royal College, Colombo
ප්‍රථම උපාධිය: Sri Lanka Law College, Colombo
පශ්චාත් උපාධිය: Master of Law (LLM), University of Aberdeen, U.K.
පාර්ලිමේන්තුවේ සිටි වාරයන්
(n/a) සිට අද දක්වා
Icon_slfreedomparty-4d010dc958944cb63951b283227ca902 එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධානය (එ.ජ.නි.ස ), UPFA,
ඇමතුම්
දුරකථනය: 0522223092/2301357
ඊමේල්:
වෙබ් ලිපිනය:

සමාජ මාධ්‍ය

Subscribe for Manthri.lk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.